logo zamek malbrok
Muzeum zamkowe
w Malborku
Przyroda Polski PółnocnejZ kolekcji SierakowskichCiałopalenieForma funkcja nowoczesność

Wydarzenia / Spektakl odwołany !!!

  Muzeum Zamkowe  w Kwidzynie i Teatr  Prowincja z Mikołowa zapraszają  na spektakl "Zemsta - prawdziwa  historia"  w dniu 23.08.2014r. godz.18:00 – dziedziniec zamkowy

Wydawać by się mogło, że o „Zemście” Fredry powiedziano już wszystko, a jednak...

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na unikatową – bo  swojską – odsłonę komedii uwielbianej od pokoleń.  Charakterna, żywiołowa i pełna zawirowań historia zwaśnionych sąsiadów stanie się pretekstem do krytycznego acz zdystansowanego spojrzenia na własne polskie przywary. Klasyczna Zemsta Aleksandra Fredry umieszczona została w czasach początku dwudziestego wieku i w klimacie kultowego filmu Sami Swoi. Jest to niezapomniana muzyczna farso-komedia. Przedstawiona zostanie  historia konfliktu polskich rodzin, która z zapętleniem powraca w nowym pokoleniu.  

 " Zemsta- prawdziwa historia" to ponad godzina świetnej zabawy przy akompaniamencie autorskiej muzyki specjalnie przygotowanej do spektaklu. Wyraźny komizm postaci i sytuacji przewijać się będzie przez cały spektakl.

Bilety w cenie 25 PLN  już do nabycia w kasie Muzeum w Kwidzynie.

 

 

Informacje i materiały na temat spektaklu Zemsta – prawdziwa historia: (link do strony)  i  trailer :http://www.youtube.com/watch?v=pB3g0o0279A

Zespół Teatru Prowincja tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem, co  przejawia się w obsadzie aktorskiej: profesjonalni, charyzmatyczni artyści znani są z wielu śląskich scen teatralnych. Muzyka w spektaklach Teatru Prowincja jest niezwykle porywająca, a robiąca wrażenie scenografia i kostiumy świadczą o wysokich kwalifikacjach w każdym szczególe.